Azoth 1711

Nadar Zach ritüeller toplusunu ve Lirvian Okült ekolü ile alakalı her şeyi bulabileceğiniz bu eserin arka kapak yazısı:

“Bu değerli topraklar üzerinde, uyanışı bekleyen Kayıp Irklar'ın uyanması adına senelerdir sürmüş olan bir bilgi mücadelesi ve aydınlatma sürecini gerçekleştirdim. Elbette ki “Azoth 1711” eserinin içeriği de, tüm eserlerimde olan evrensel bilgi yasasına uyum ile belirlendi. Bu eser aracılığıyla, henüz toplum için gizli kalan, Okültizmin ve tüm kadim öğretilerin temelinde olan kozmik hareketler toplusuyla, kozmik güçleri uyandırmanın sırrı olan “NADAR ZACH” çalışmaları sizlere tanıtılmış oldu. Bilmediğiniz ve görmediğiniz sırlı dünyaların kapısını açan, şifrelenmiş işaretler toplusu olan Nadar Zach çalışmalar toplusunun bir kısmı sizlere iletilmiş oldu.

 Bu yeni zaman döngüsünde, toplumun Okültizm adına olan yanlışlarını ve çelişkilerini görmeleri adına bir ayna yaratmış oldum. BU ESER, OKÜLTİZMİ ÖĞRENMEK VE EVRENSEL ÖĞRENİM YOLUNA ADIM ATMAK İSTEYENLERE DOĞRUDAN SUNDUĞUM, KENDİNİ GÖRME VE YANILGILARDAN KURTULMA KLAVUZUDUR.

Şu an olması gereken buydu, Şu an görmen gereken buydu. Yaşamımı sizlerin evrensel bilgiler doğrultusunda aydınlanmanıza adayan bir yapı olarak ben, “Azoth 1711” eserinde ağırlıklı olarak, Lirvian Okült Ekolü üzerine anlatımlara üstünlük verdim. Böylece, evrensel bilgi yasaları gereği, yazmış olduğum kitapların ve sunmuş olduğum Okült öğrenimin bu eserle aydınlatılmasıyla, sizler için inşa ettiğim mabedi tamamlamış oldum. Aydınlık her daim sizlerle olsun." Behruz Huseyinzade