Codex Asylum

Behruz Huseyinzade tarafından kaleme alınan, baş yapıt niteliğindeki eseri Codex Asylum, Okült ritüeller içeren eşsiz bir bilgi arşividir.

Kitap adım adım uygulamalı okült çalışmalar içerir. Çalışmalar Lirvian Kozmik Frekanslar sistemi ve Kutsal Geometri temellidir. Kitap ile birlikte, kitap hakkında destek alabileceğiniz Okült Akademi resmi sitesi üyelik bilgi kartı gönderilir.

1711 adet sınırlı sayıda tek baskı olarak basılmıştır ve kitaplar numaralıdır. Tekrar baskısı yapılmayacaktır.

Kitap içindekiler listesi: “ 33 Mektup,Codex Asylum İnisiyeler, Mabede hoşgeldin, Signum unus ile başlayan çalışmalar, Okültist Nasıl Olunur?, Yedi defetme ritüeli, Yaşam alanının arındırılması, Mabet, Mabedin oluşturulması ritüelleri, Altar, Altar hazırlama ritüelleri, Asa, Kupa, Athame, Mumlar, Kristaller, Grimoire, Eril ve Dişil gücün dengelenmesi çalışmaları, Dört element üzerine inisiye, 72 bilinç arketipleri üzerine inisiye, Ezoterik Beslenme, Maji ve inisiyeleri, Zamanı kırmak- 33 döngü ritüeli, 101 Majikal Reçete, On bir gezegen inisiyesi - Metafizik çalışmalar dizisi, Tarot venüs inisiyesi- tarot destesinin güçlendirilmesi, İSİS inisiyeleri, Dişil gücün uyanış ritüelleri, Kayıp anahtar “