Melchisedech

Okültist Yazar Sn. Behruz Huseyinzade'nin "sade bir dille, öğretici olan son kitabım" dediği "Melchisedech, kendisinin 6. Kitabıdır.

Çıkmış tüm kitaplarını bağdaştırabileceğiniz, Derin ezoterik ve açıklayıcı anlatım taşıyan, Türkiye'deki en zengin içerikli okült kitap olma özelliğini taşımaktadır.

Eserin ana başlıkları " KÖR EDEN IŞIK, BABİL, BAŞLANGICIN SONU, AZOTH, DÖNGÜ, LİRVİAN, SONUN BAŞLANGICINI HATIRLAMAK, İKİ BOYUTLU BİLGİ, YANSIMA YANILGISI, PROTOTİP IRKLARIN BEYİN YAPISI, KAYIP DA VİNCİ - SATÜRN KÜP, LİRVİAN CODEXLERİ - İNİSİYELER, LUCİFER YAZILIMI VE AY, 72 ARKETİP, ABRACADABRAH, KABBALAH, YERALTINDA GEÇEN ÜÇ YILIM, MATRİX PLAN İNANÇLARI, ZAMANSIZ YOLCULUK, YERLEŞTİRİLMİŞ ANILAR DÜNYASI, MATRİX SAKİNLERİ VE GÜNAH KEÇİLERİ, OTOMAT YAZILIM, YAZILIM HATALARI, ZAMAN VE BİREYSEL DÖNGÜSÜ, KAÇIŞ PLANI, FARKINDALIK YANILGISI, ÇOCUKLUK PROGRAMI, BOYUTLAR, BOTLAR, FARKINDALIKLI BOTLAR, MELEZLER, MATRİX - ÇIKIŞ, ALTIN ORAN NEFES EGZERSİZLERİ, LİRVİAN CODEXLERİ İLE ÇALIŞMAK, BİLİNÇALTI VE ÜST BİLİNÇ, İNVOKASYON “ ve daha fazlası.