Kayıp Irk

Behruz Huseyinzade tarafılan yazılan, baskısı yapılan ilk kitabıdır. "İnsanlar kendilerine ait bir zaman olduğuna inanırlar, oysa ki insanlar bir zaman döngüsüne aittirler. Zaman kimseye ikinci bir şans tanımaz elimizde olan sadece ipuçlarını görebilmektir."

 

“Bazen kapı çalar gelen kişinin kim olduğunu ve neler söyleyeceğini biliyorsunuzdur. PEKİ GERÇEKTEN BUNU BİLİYOR OLABİLİR MİSİNİZ? YOKSA BU OLAYI ÖNCEDEN YAŞADINIZ MI? Kapınızı çalanın gelmesini siz mi istediniz yoksa o mu sizi seçti? Peki ya öncesinde her şeyi kendiniz seçtiyseniz?"

 

"Dejavu zaman döngülerinden ibaret olan MATRİX sisteminin hatasından kaynaklanmaktadır. Yaşam döngüsünde tekrar tekrar yaşadığınız olaylar yazılımcının sizler için bıraktığı ipuçlarından başka bir şey değildir.Gerçekler zaman döngüsü dışındadır."

 

"Bu kitapta okült bilimin sunduğu bilgiler bulunmaktadır. Yeraltı tünellerinde bulunan genetik mühendisliğin kalıntıları insan ırkının atalarının "dünya dışı" olduğunu kanıtlamaktadır. Bu kitap varoluşu ve yaratılışı yeniden keşfetmeniz için 72 kozmik frekans ve doğru sorgulama yöntemlerini ele almıştır. Mutasyona uğrayan DNA kodlamasını yeniden kodlayabilmek mümkündür. Peki ya siz? Değişime hazır mısınız?

 

“Dün bugün ve yarın birbirinin devamı değildir. Bazen yarından sonra bugüne uyanırsınız."